Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az mitől lehet hogyha sokáig...

Az mitől lehet hogyha sokáig játszok egy mai erős játékkal, akkor fogja magát a gépem és egyszercsak lekapcsol?

Figyelt kérdés
Túlmelegszik valami? Dehát mi? Procira gyanakodtam, de azt szereztem újat... Vettem másik vinyót is, gépem megvan kímélve, vinyóm sincs tele minden hülyeséggel... Nem értem. Meg kell hagyni azt is, hogy csak olyan játékokkal van ez, amihez nem igazán van még a géoigényem, de mégis nagyon szépen elfutnak. 25-35 fps, közepes-magas grafikán.
2014. márc. 27. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik. Érdemes lenne programokkal figyeltetni az alkatrészek hőmérsékletét, esetleg kézzel megemelni maximumra a ventilátorok fordulatszámát maximumra. Plusz ventilátorokat is rakhatsz bele, vagy procira jobb hűtőt. Esetleg a kábelek elrendezése is segítheti a jobb levegőáramlást.
2014. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hűtés lesz az szerintem. Graf kártya, procitáp, sőt a vinyó és képes sok hőt termelni. Olyan gépház kell aminek jó szellőzése, esetleg tegyél bele extra ventit, és olyan helyre tedd a gépet ahol van körülötte légcsere (pl. ne a sarokba az asztal alá).
2014. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!