Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent kezelőben lévő torrent...

Torrent kezelőben lévő torrentek elmentése?

Figyelt kérdés
A torrent kezelőben (qtorrent) lévő torrenteket elmentettem, újratelepités után először megadtam az elérési utat vagyis azt a mappát ahová le voltak töltve ezek a torent anyagok... a visszamásolt torrentek egy részét 100 bol 10 et le ellenőrizett vagyis megtalált a megadott mappában és utána a terv szerint el kezdte ujbol sedelni, viszont egy részét el kezdte letölteni volt amelyiket a megadott letöltési mappába ugy hogy ott már ugye ott van az a film a saját mappájába viszont ő letöltötte mellé mappa nélkül, de nem is ez a gond mert a többséget a C/személyes mappa/letöltésekbe tölti le, nem értem hogy miért nem csak le ellenőrzi és sedeli tovább hiszen minden torrenthez megvan a hozza tartozó letöltött anyag... és az elérési út is helyesen megvan adva..,???

2014. márc. 27. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Na

Freecommander [link]

C:\Users\vmi\AppData\Roaming\qBittorrent és a qbitorrent mappát d re átrakod vagy valamerre mented és majd újratelepítéskor visszarakod

2014. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!