Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek valami jó képernyőfel...

Ismertek valami jó képernyőfelvevő programot?

Figyelt kérdés
Számos ilyen van tudom. De sajnos egyik sem felel meg. Olyan kellene, amivel játékot is lehet felvenni és legyen hangja is. A Fraps-szel az a baj, hogy az nagyméretű videókat készít, és nem sikerül tömöríteni. A Bandicam az nem ingyenes és négyféleképpen próbáltam megcrackelni, többféle letöltési helyről, és torrent oldalakon nézni, de nem sikerült. Van egy olyan, hogy Screen Recorder. Az lenne a legjobb, fél órás videó 170 mega, Fraps-szel meg 10 giga. Csak ezzel a Screen Recorderrel az a baj, hogy szerintem mivel tömörít, jobban terheli a gépet, lassabb a játék, és ahogy visszanézem, nagyon rossz a minőség és még jobban is akadozik. Biztos van olyan felvevő, amit egyszerűen lelehet tölteni, teljesen ingyen, crackelés nélkül, illetve ami kis méretű videókat készít, és jó minőségben. Sajnos sehol nem találtam ilyet. Ismertek ilyet?
2014. márc. 27. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha logikusan végiggondolod azért ez eléggé ellentmondásos:

-ha jó minőséget akarsz akkor nem lehet túlzottan betömöríteni, pláne nem gyorsan.

-ha gyorsaságot akarsz akkor vagy kevésbé lehet betömöríteni, vagy nagyon gyenge minőségben.

-ha kis méretet akarsz, akkor pedig a sebesség és/vagy a minőség rovására fog menni.

És mindezt ingyen és még egyszerű is legyen. Szerintem ez lehetetlen..


A te problémádra a következő a megoldás:

fogod a frapset és minimális tömörítéssel felveszed a videót. (Igen ez akár 15-20GB is lehet!) Célszerű fizikailag egy külön meghajtóra vagy usb3-as pendrivera felvenni. Ha ezzel megvagy és befejezted a játékot akkor pedig virtual dub-al pedig betömörítheted akár több menetben is, hiszen itt már nem lényeg, hogy mekkora teljesítmény szükséges hozzá. Relatív kis méret és kiváló minőség az garantált. Ellenben időigényes és nem a legegyszerűbb, de megéri kicsit pepecselni vele...

2014. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, kipróbálom!
2014. márc. 27. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A FRAPS fos... Ingyenes de fél perrcenként elmenti a vidit. Bandicam. Az a legjobb. Ha ingyen akarod akkor egyszerre csak 10 percet vehetsz fel de ha fizetsz is érte (bár tudom nem akarsz) akkor korlátlanul. De azért 10 perces vidiket sokkal könnyebben összevágsz mint 30 mp-seket
2015. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!