Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims 2 Nagyvárosi élet &...

The Sims 2 Nagyvárosi élet & Paloták és parkok telepítési probléma. A kettő együtt nem megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem hittem, hogy egyszer idéig jutok, hogy ide kelljen írnom, de komolyan már nem tudok mást tenni. Simses kérdésekben mindig én segítek mindenkinek, de most egy olyan problémával találtam szemben magam, amit nem tudok megoldani. Ez pedig a következő: Ha föltelepítem a Nagyvárosi élet kiegészítőt, nem engedi, hogy telepítsem a Paloták és Parkokat. Eljut a frissítésig és kiírja, a szokásos szöveget, hogy "Ez a Sims 2 már frissített verzió." oké, itt gondolnám, hogy szuper minden meg van, de nem! Kiírja, hogy "Telepítési hiba. Lehet, hogy újra kell telepítened a Nagyvárosi élet kiegészítőt." aztán a következő ablak "A frissítési folyamat nem sikerült. A telepítés megszakad." És kész vége ennyi. Noha, viszont, nincs föltelepítve a nagyvárosi, és föltelepítem gond nélkül a palotákat, akkor nem tudom telepíteni a nagyvárosit. Szintén a frissítési folyamattal van baj. Hogy túl friss verzióval rendelkezem vagy valami ilyesmi. Már mindent, amit lehet kipróbáltam... de semmi. 8 éve simsezek, ezalatt már rengetegszer kellett újra telepítenem a játékot(mindig ugyanazt a cd képet használtam). Honlapom van, mindenki hozzám fordul segítségért, de erre most nem tudok megoldást. Igazából nem is érdekelne, mert oké, akkor azt mondom nem kell a kettő közül az egyik, de ha egyik hiányzik, akkor már nincsenek meg a mentett állásaim, a városaim, meg semmi, ami pedig nagyon fontos volna az oldalam szempontjából. Szóval bárminemű segítséget kérekszépen, ha bárki tud! Nagyon hálás lennék. :)

2014. márc. 28. 10:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Azt hiszem. Leírom, hogyan hátha valaki egyszer szembetalálja magát ugyanezzel a problémával. Nos, a Paloták és Parkok telepítő cd-jén, a TSBin mappában a TS2UPD(szám).exe nevű fájlokat le kell cserélni. Én a Nagyvárosiból szedtem ki az azonos nevűeket és cseréltem ki velük, de van ezeken felül egy TS2UPD16 nevű fájl is, ami máshol nem található meg csak ebben a kiegészítőben. De ez sem gond. Random kiválasztottam egy ilyen fájlt valamelyik kiegészítőből és átírtam a végén a számot 16-ra. Az állam is leesett mikor működött.:D
2014. márc. 29. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!