Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom elindítani a...

Miért nem tudom elindítani a letöltést?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot, de nem engedi feltelepíteni mert azt írja ki hogy nem rendelkezik gyártóval ezért nem lehet elindítani. Próbáltam már rendszergazdaként is elindítani de ugyan ezt adja ki. Mit tudnék csinálni? mert ez egy fontos program lenne számomra. Előre is köszi a segítséget. :)

2014. márc. 28. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vedd meg?

Ha gyártóval nem rendelkezik, akkor olyan failba botlottál, akkor lehet, hogy hash hibád volt.

2014. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy eredeti, vagyis letöltött,de eredeti oldalról letöltött..szóval érted...
2014. márc. 28. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem Win32 alkalmazás? Ismeretlen gyártót jelzett a LibreOffice letöltése után is, de végül elfogadta. A The Document Foundation oldaláról töltöttem le.
2014. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De szerintem az, igen nekem is a LibreOffice-szal van probléma. Köszönöm :)
2014. márc. 30. 18:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az oprendszereddel van a baj? Az eredeti? Nem valamelyik torrent-webshopból való?


Amúgy meg én a helyedben kipróbálnék egy kompatibilis üzemmódot.

2014. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eredeti az operációs rendszerem,már próbáltam rendszergazdaként is indítani de ugyan ezt írja ki.
2014. márc. 31. 16:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Windows7 operációs rendszerben van szuper-rendszergazadi fiók (Thrustedinstaller), ez okozza. Letiltottam a BIOS-ban, azóta kérdez ugyan, de nem okoskodik.
2014. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Töröld az összes MSOffice maradványát, az is belezavar. Aztán tiltsd el az MSOffice-t (XP-ben ezt kellett tennem, másképp nem fogadta el a Libre-t.
2014. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a válaszokat! lenne még egy kérdésem..17:13 válaszoló,azt a Bios-t hol találom meg?
2014. márc. 31. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:
A BIOS-t azt az operációs rendszer betöltése előtt éred el. Általában kiírja, hogy nyomj meg egy billentyűt (pl. Del vagy F2), hogy be tudj lépni a BIOS-ba.
2014. ápr. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!