Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Silkroad-ot. De...

Letöltöttem a Silkroad-ot. De semmilyen szerverre nem tok felmenni mind1ik tele van, meikre menjek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

keres olyat ami nincs tele, csak ez a megoldás, a silkroad gyakran teli van

:)

2009. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A silkroad MINDÍG teli van:) venned kell ticketet, régen én is silkroadoztam akkor még nem volt tele. de mára már fizetni kell hogy játsz, persze burkoltan.
2009. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Midig tele van kivétel a keddi inspection utáni órák.

Prémiumot kell venned ha elsőre fel akarsz jutni, de mivel van autologin ezért nem kell folyamatosan a gépnél lenned ameddig be nem enged, nyugodtan csinálhatsz valami mást.

Amikor még nem volt autologin akkor fél óra alatt be lehetett jutni de akkor folyamatosan csak próbálkoztál és el se tudtál mozdulni a géptől. Mióta van autologin azóta órákig is eltart de legalább közben tudsz mást is csinálni, én pl most neked írok és közben megy az autologin:)

2010. jan. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem tom próbáltad-e mostanában de már mind1ik szerverre feltudsz menni (ha nem nézted volna akkor most menj mert már tudsz menni)
2010. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

mostanában gyakran van hely

vagy

menj privát szerverre :D (y)

pl SjSRO csak ott 30x a rate ,ha zavar

2011. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] itt nézd
2011. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!