Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP SP3 Frissítések...

Windows XP SP3 Frissítések nélkül gyorsabban működik?

Figyelt kérdés

Van Windows XP SP3 Professional eredeti lemezem.

Miután feltelepítem és nem engedélyezem hogy frissítse magát akkor gyorsabban működik a Windows?


A biztonságot lécci ne kavarjátok most bele mert nem azt kérdezem tudom hogy könnyebben jön a hacker meg a vírus ...


2014. márc. 30. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Passz, én soha nem frissítem, az én ősgépemen jól fut win update nélkül is. De miért nem win7-et raksz fel?
2014. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A frissítések nem befolyásolják a sebességet, viszont sok szemetet hagynak a HDD-n, amelyek a Windows könyvtárban $-jellel kezdődnek. Kapcsold be a rejtett fájlok és mappák megjelenítését, majd töröld ezeket a mappákat.


Tény: minél több szemét van a rendszer partíción (pl. az említett...), akkor képes lelassulni a rendszer, de ha folyamatosan karbantartod a mappákat és a registryt, akkor gyors marad.

2014. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
100%
#2 válasszal tökéletesen egyetértek. Annyival kiegészíteném, hogy bizonyos programok ígénylik a frissítést ezáltal érdemes feltenni és javítják a kompatibilitást. A másik a karbantartás, ha karbantartod akkor nem marad szemét frissítés után ($ jelü mappák)!
2014. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:
100%
Lehetnek olyan frissítések is, amik optimalizálnak 1-1 rutint. Ha ilyent telepítesz akkor lehet gyorsabb a rendszer, mint telepítés nélkül.
2014. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hotfixek miatt éri meg frissíteni (szerintem).
2014. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En mindenhogy hasznaltam az XP-t mar.Nekem jobb,gyorsabb ha nem pakolom fel azt a sok frissitest...Evekota tokeletesen megy.
2014. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:
14:50, csacsi2, Tengor okosat mond. A frissítések nemcsak a biztonságot szolgálják, adott esetben javítják a teljesítményt is. A szemetet el kell takarítani, akkor még talán gyorsabb is a frissített rendszer, bizonyos programok meg eleve számolnak a későbbi SP-k meglétével.
2014. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!