Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért működik másként a...

Amigarockwell kérdése:

Miért működik másként a windows 7 eszköztárja a windows xp (és előtti) -eknél? Nem a quick launch-al van gondom mert azt gond nélkül megtaláltam,

Figyelt kérdés

Nem a quick launch-al van gondom mert azt gond nélkül megtaláltam, hanem létre lehet hozni a tálcán eszközárakat mappákról, és akkor egy kis menüben akár az egész gép tartalmához hozzá lehet férni.


A probléma a következő: ezeket az eszköztárakat nem lehet kivenni a tálcáról és nem lehet lebegőeszköztárként se a képernyő valamely részéhez dokkolva használni. Vannak olyan programok amik majdnem ugyanazt tudják, mint ami nekem kellene, de egyik se az igazi. Eléggé hasznos ez mert így egyetlen kattintással tudtam elindítani azokat a programokat amiket gyakran használok. A windows 7 tálcája nem megoldás mert az eleve tele van parancsikonokkal és eszköztárakkal, nem fér el több. Értem, hogy változtatni kell, de miért szednek ki egy hasznos képességet.


Ja és még valami. Mi a fenének látszik egy eszköztárnál a legelső mappa vagy fájl egy része? Ami mondjuk nem látszik ha nincs zárolva a tálca, de igen ha zárolva van. Nagyon nem értem mire jó ez



Windows 7 "eszköztár": [link]


"Lebegő eszköztár": [link]


"Dokkolt eszköztár": [link]



2014. márc. 31. 12:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!