Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond a grafikus...

Mi lehet a gond a grafikus kártyám illesztőprogramjával?

Figyelt kérdés

ATI grafikus illesztőprogram nincs telepítve vagy az ATI illesztőprogram nem működik megfelelően. Telepítsen az ATI hardvernek megfelelő ATI illesztőprogramot?


Most vettem egy vadiuj R7 260X 1GB videokártyát!Beszereltem, HDMI-vel tökéletesen indul!Telepítettem a Win8.1-et, sikerült is!Aztán CD-rol(amit vele kaptam) telepítem a videokártya drivert, az is sikerül!Újraindítottam a gépet és a fenn említett hibaüzenet fogad!

Win 8.1 64bit

Most próbálok Win 7 Ultimate 64bit-et telepíteni, hatha azzal menni fog...

Valaki valami ötlet?Valaki találkozott mar ezzel?


2014. márc. 31. 19:07
 1/5 Tengor ***** válasza:
Én találkoztam többször is, amikor a "szakértő" otthoni környezetre felpakolta a Win 7 Ultimate kiadását. Tettére nem tudott ésszerű indokot adni.
2014. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lemezen valószínűleg régebbi driver van, a gyártó oldaláról töltsd le a legújabbat. Tehát az AMD oldaláról. A win 7 sokkal jobb, mint a 8, de neked abból is elég a Home Premium, minek neked Ultimate? Úgyse fogod kihasználni a szolgáltatásait.
2014. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Biztos hogy volt Windows 8.1 kompatibilis driver azon a CD-n?!

Egyet tanulj meg! Lehetőleg ne CD -ről telepíts hardvert, mert Isten tudja milyen régi driverek vannak rajta. A videokártyákhoz 1-2 havonta adnak ki friss drivert, tehát már akkor elavult, mikor legurul a futószalagról.

A te esetedben itt tudsz leszedni friss drivert:

[link]


Ami még fontos, hogy az előző videokártya driverét mindig törölni kell az új telepítése előtt.

2014. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is koszi a válaszokat!

A gépen frissen formázott merevlemezre volt telepítve a Windows, tehát semmilyen driver nincs rajta!A másik gond amire gondolok, hogy alaplapi videokártya is van a gépben,és nem-e az zavar be?!(Mellesleg ASrock 960GC-GS FX az alaplap)Az alaplapit a bioszban nem tudtam letiltani, csak annyit, hogy az elsődleges a PCI-Express legyen!

2014. márc. 31. 19:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Windows 7 64bit alatt ugyanez a hiba, a legfrissebb driverrel is...Mit tudok ilyenkor tenni?
2014. márc. 31. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!