Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok képet szerkeszteni?

Pásti józsef kérdése:

Hogy tudok képet szerkeszteni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 20:39
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Erre a kérdésre kb. ennyit lehet válaszolni: képszerkesztővel...


Ha egy kicsit bővebben kifejtenéd...

2014. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
2014. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tisztelt Tabaki úr,én nem konkrétan fotó korekcióra gondoltam,hanem hogyan tudok,/mondjuk egy képet egy másik képbe beletenni,valami szép keretbe, vagy környezetbe/ Köszönöm az előbbi segítséget,de én nem akarok ilyennel foglalkozni,csak barátaimnak képeket küldeni.Segítségét előre is köszönöm.

Pásti József.

2014. ápr. 2. 20:18
 4/5 tabaki ***** válasza:

Tisztelt Pásti József Úr!


Elnézését kérem, ha nem szoftveres megoldásra gondolt. Egyébként viszont az ajánlott programok mindegyike kiválóan alkalmas az ilyen jellegű szerkesztésre is, mi több, a Phoxo emlékeim szerint eleve képkeretválasztékkal a képernyőjén jelenik meg. Mivel azonban linuxban vagyok, nem azzal, hanem az itt is megtalálható Gimppel készítettem néhány próbát. Talán megbocsátja a sebtében összeábdált, idétlen montázsokat, a lényeg talán így is kitetszik:


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Az efféle szerkesztések igazi terepe inkább az online programok világa. A következő néhány program garantáltan tartalmaz képkereteket:

[link]

[link]

[link]


Mivel én ezekben a programokban járatlan vagyok, javaslom, hogy kalandozzon másfele is, mondjuk ezekről a keresőszavakról indulva:

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!