Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vektorizáló program - tudnátok...

Vektorizáló program - tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ingyeneset?

#vektorizálás #vektorizáló program
2014. márc. 31. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress rá Google-ben, hogy "vectorizer", rengeteg ingyenes oldalt kidob (azaz online végzik a vektorizálást).
2014. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tabaki ***** válasza:

Inkscape.

[link]

Importálod a képet, az legyen kijelölve, utána:

Útvonal->Bitkép vektorizálása...

2014. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 batka1976 válasza:

Én kifestőket szeretnék készíteni már kész képekből. Ezért olyan vektorizáló program érdekelne ami az ívek mentén vonalakat is rajzol, h a kész kép a színek kitörlése után nyomtatható vonalrajz legyen.


Van ilyen?

2015. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:

Mutass egy ilyen képet. Pl. töltsd fel ide:

[link]

Ha jogvédelmi aggályaid vannak, firkáld össze valami fontos részét.

2015. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 batka1976 válasza:

A három kép közül az egyik az eredeti, a másik amit én csináltam belőle, a harmadik meg amit kifestettem.


De csak az előkészítési művelet, azaz a körvonalak körberajzolása majd a színek kitörlése akár több tucat órát is igénybe vesz. Ezt szeretném lecsökkenteni egy olyan programmal ami körberajzolná helyettem a színfoltokat.

Ezért gondoltam a vektorizáló programra. Meg azért is mert ahol kinyomtatom az előkészített képet ott felhívták a figyelmem rá, h ha ilyen programmal készíteném el a képet akkor akár poszter méretben is ki tudja nyomtatni pixelezettség nélkül.


[link]

[link]

[link]

2015. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:

Nem felejtettelek el, de ez egy összetett probléma, nem tudom, mikor jutok használható eredményre.

[link]

2015. márc. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 batka1976 válasza:
ez a kép amit feltöltöttél egész használható :) !, hogyan csináltad?
2015. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:
2015. márc. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 batka1976 válasza:
Ez egy nagyon-nagyon profi válasz volt :D Hálám örökké üldözni fog, és remélem utol is ér :)))
2015. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!