Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen módon lehet lemérni...

Milyen módon lehet lemérni egy ppt-ben,20 db slide-on levő szöveg összesített karakterszámát Wordbe való átmásolás nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős!!!


Alaphelyzetem:Van vagy 20 ppt-m, mindegyikben 20 slide, csurig írva szöveggel.

Namármost: nekem ezt angolról magyarra kell karakteralapon lefordítanom, pénzért. Hogy tudnám anélkül kiszámolni a karakterszámot, hogy áttegyem (lélekölő, időpocsékoló és totálisan felesleges rabszolgamunkában) Wordbe?


Powerpointban erre mi a megoldás?



2014. ápr. 1. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
S.O.S Extrasürgős!!!
2014. ápr. 1. 18:15
 2/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki azzal jönne, hogy előbb álljak neki fordítani és mikor kész vagyok az egésszel,akkor kezdjek el tüllögni a karakterszámmal, nos jelzem, hogy azon már túlvagyok, csak a forrásnyelvi szöveg alapján kellene elszámolnom, ami viszont iszonyat nagy és felesleges pluszmeló, ha az egésznek rengeteg, milliónyi Ctrl-C , majd Ctrl-V nélkül ki lehet mutatni objektíven a karakterszámát...
2014. ápr. 1. 18:23
 3/4 Tengor ***** válasza:
Ctrl + A-val ki tudod jelölni az egész szöveget, akkor már csak 20-szor kell megcsinálni.
2014. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tengor - nak köszönöm!Nagyon sokat segített!Rengeteget!Az nem is kifejezés, hogy sokat!Örök hála!
2014. ápr. 2. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!