Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan szoftvert keresek,...

Sazarre kérdése:

Olyan szoftvert keresek, amivel egy csajnak a felvett hangját (mp3) a sajátomra tudom változtatni?

Figyelt kérdés
Olyan szoftvert keresek, amivel egy csajnak a felvett hangját (mp3) a sajátomra tudom változtatni? Az audacity-t meg az AV Voice Changert ne említsétek, mindkettőt kipróbáltam, audacity nem tud ilyent, az AV Voice Changer meg csak a saját hangomat változtatja máséra. Nekem pont a fordítottja kell! Ötlet?

#hang #stúdió #felvétel #hangfelvétel #changer #SoundRecorder #soundrec #soundchanger change #voicechange
2014. ápr. 1. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
És ha fognál egy mikrofont és rámondanád ugyanazt a szöveget, amit a csaj?
2014. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Egyet nem értek. Honnan tudja az AV Voice Changer, hogy melyik a te hangod? Direkt arra írták? Vagy nemzetközi standard? Ha igaz lenne, hogy azzal egy bizonyos személy hangját be tudod állítani, csak bele kellene játszanod a felvételt, és kész. De nemigen hiszem, hogy ilyesmire képes. Ha meg csak arról van szó, hogy a hangmagasságot és hangszínt valamennyire közelítsd a magadéhoz, arra az Audacity igenis, képes. Viszont valakinek a jellegzetes beszédmódja ennél lényegesen összetettebb dolog, nem hinném, hogy létezik rá algoritmus. Szerintem ilyen programot nem fogsz találni.
2014. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tabaki, nemrossz! Pont az ilyen "kötekedő" jellegű válaszokat várom, mert ebből tanul az ember :) ! Néhány részletében a dolognak igazad van, de prteszter létemre viccen kívül írtam, amit az audacity-ről, és az av-voice changerről írtam. Végignyomattam az összes lehetséges funkciót mindkettőben. Lehetetlen velük kidolgozni a valós hanglejtések hiányában a megfelelő szintet. Az meg nem hiányzik, hogy készítsek egy olyan "youtube tucathanganyagot", amiben tazmán dialektus csak úgy dől, mint amik ma mennek, hogy fullosan lejön a júzerben, hogy ezt valami laptopkonzumzombi gyártotta. A mikrofonos válaszról meg csak annyit, hogy kreatív, és egyben vicc, mert a végcél elérése, és a kívánt anyag között óriási vihogást eredményezne a mélyen tisztelt publikumnáltól a csattanó, amit kreálnék a poénban. Nekem valami profi stúdióprogi kellene, amihez nem kell horroráron letöltögetnem packokat, és egyéb pluginokat, valami olyasmi, ami lehet, hogy drága, de csak egyszer kell megvennem, és dolgozhatok vele határok nélkül.
2014. ápr. 2. 03:02
 4/7 anonim ***** válasza:
hmm. 30 napos verziót próbálj ki az adobe audition-ből. nem merem azt mondani hogy tökéletesen tudja amit szeretnél, de egy próbát megér. a másik tippem a cubase. abban van autotune és kézi is. Lehet azzal megoldható ez, bár ilyenre még nem használtam. nem tudom milyen lenne az eredmény, szóval ezek csak tippek
2014. ápr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
Nem állt szándékomban kötekedni. Továbbra is azt gondolom, hogy a dolog nem automatizálható. Esetleg sok kézi szerkesztéssel lehetne hangsúlyeltolásokkal kísérletezni, de igencsak meglepne, ha valami program már olyan szinten tudná elemezni a mintákat, hogy elfogadható eredményt adjon. Ha mégis találsz ilyet, légy szíves, közöld e hasábokon.
2014. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet. Tabaki már a nagy részét kivesézte...igencsak komoly algoritmusok kellenek ahhoz, hogy a beszéd ”elemeit” is ki tudja analizálni és aszerint torzítani a másikat.

Ilyen programokkal max a hangmagasságot, beszédgyorsasságot fogsz tudni automatizálni...kiejtést, hasonló szóformálást sajnos nem.

2014. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! A két prg-t elemzem, ha találok valamit, jelzem! Kellemes Estét! -sazarre-
2014. ápr. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!