Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek létezik-e ilyen MMO?

Lalo009 kérdése:

Szerintetek létezik-e ilyen MMO?

Figyelt kérdés

A kérdésem hogy van e vagy kitaláltak e olyan mmorpg vagy hack andd slash rpg vagy még sorolhatnám ahol Nem látod a másik szintjét/tárgyait stb de viszont van pvp system (lehet pvp-zni) vagy Pve meg hasonlók. Ha valaki tud valami Hasonló MMO játékot mondani Azt örömmel meghallgatom Mivel különleges lehet játszani azzal a játékkal :D (de ez csak az én személyes véleményem.


Előrre is köszönöm bármilyen választ meghallgatok.



2014. ápr. 2. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs, és sztem is jó lenne egy ilyen :)
2014. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Goofre ***** válasza:
Ha én egy ilyen játékot készítenék írtóznék az ilyentől, max speciális kibekapcsolható lehetőségként raknám be a játékomba. Gondold végig: a játékot EMBEREK játszák! Ezáltal sokan kihasználnák ezt a lehetőséget, hazudnának csalnának, ok nélkül gyilkolásznák a kisebb szintűeket, miegymás. Meg annak se látom értelmét odamész egy 9ezres szintű mobhoz 15-ösön, nemlátod a szintjét, majd rádlehel egyet, és végelgyengülésben meghalsz.
2014. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak +1
2014. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jolvan akkor ezt figyelembe véve amit az előtem elötti kommentelő mondott részéröl válom a dolgot olyan játék amibe csak a Másik (játékos) szintjét nem látod.
2014. ápr. 4. 11:28
 5/6 anonim válasza:

A Perfect World-ben nem látni a másik szintjét csak a szörnyekét. PvP szerintem ott nincs de mondjuk nem voltam fönn sokat.

DDO Neverwinter-nél nem látszik a többi játékos szintje csak a kaszt (kivéve ha csoportba veszed), PvP is van de azt csak külön pályákon lehet játszani és a szintedet olyankor hozzáigazítja a többi játékoséhoz.

Mu online-nál nem látszik a szint (ott különben is a reset a fontos) a felszerelést sem mutatja de mivel ott nincs sok cucc a profik ránézésre beazonosítják. A pvp pedig párbaj rendszerű és nem játszható akárhol.

(Szerintem egyik se igazán az amire te gondolsz.)

2014. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudsz szondani egy szervert ahol játszanak magyarok? vagy ez hogy megy? szeretnék erröl kicsit többet megtudni mivel érdelekne :D
2014. ápr. 18. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!