Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok bizonyos...

Miért nem tudok bizonyos programokat telepíteni?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a gépemet XP-vel(tudom elavult, de 1 giga ramom kisült, és 1gb rammal a win7 nem futna el.Vagy elfutna de semmit nem tudnék csinálni).Egyből vírusirtó(Malwarebytes Anti Malware),majd tűzfal (kerio personal firewall, mert az alap windows tűzfalat könnyebb átütni, és erre ritkábban támadnak).Ezeket, és még pár programot (directX,mozilla,skype tehát a kis gépigényű, szinte alapnak mondható programokat)tudom telepíteni, de az utorrentet már nem.Letöltöttem és mikor elindítom nem csinál semmit.Nem indul el.Bittorenttel ugyanez.

Van néhány program ami már fel van telepítve de nem indul el (indítás után egy mp-re felvillan az ikon a tálcán, majd eltűnik, és semmit nem csinál)

Mi ennek az oka?2féle vírusirtóval is átnézettem, nem találtak semmit.



2014. ápr. 2. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem csak utorrentel van ez, hanem szinte bármelyik programmal amit letöltök.
2014. ápr. 2. 20:40
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

XP SP3?

Egyes xp frissítéseket elkívánnak a programok.

Valami lemaradt.Driverek (videokártya,hang...), Microsoft visual c++, net framework -ök (1.1 -től 3.5 -ig)Java alapu programoknak java stb.

Új telepítés után ajánlott egy karbantartás, registry, fájlszemét, töredezettségmentesítés...

Nézd meg az eseménynaplót milyen hibával állt le stb. és abból indulj ki.

2014. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
SP2 egyenlőre, de most frissítem sp3-ra hátha az a baj.Egyéb programok microsoft visual c++,net framework,java,directX) megvannak
2014. ápr. 2. 21:00
 4/6 Tengor ***** válasza:

Ez komoly? Elszállt egy modul és visszatettél emiatt egy 6 éves operációs rendszert? Ha összejön a zsebpénzed egy új gigás mobulra, akkor majd megint nekiállsz telepíteni?

Nem lehet, hogy a két vírusirtó üti egymást? Esetleg a tákolt XP okozza?

2014. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Külön volt fent a két vírusirtó (először Malwarebytes, majd miután az nem talált semmit, letöröltem és akkor nyomtam át Smart Security 7-tel is).Ráadásul ütközni nem tudnának mert tudtommal a Malwarebyes-nak nincs valósidejű védelme.(Több gépen is láttam már más virusírtók mellett, és tökéletesen működött)
2014. ápr. 2. 21:08
 6/6 csacsi2 ***** válasza:
Frissítsd sp3 -ra! A Malware írtó nem vírusírtó, megfér a malwarebytes az eset mellett!
2014. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!