Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome-nál előzmények törlésén...

Chrome-nál előzmények törlésénél több felhasználó is van. Ez mi, hogyan törölhetném? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link] Két oprendszert is használok egy gépen, és más gépéről is bejelentkeztem a chrome-ba...gondolom ez az oka ennek. De azért jó lenne törölni valahogy.
2014. ápr. 5. 07:46
 1/9 levis56 ***** válasza:
Csak azokat az előzményeket tudod törölni amelyik fiókban vagy bejelentkezve.
2014. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. A felhasználókat szeretném törölni, zavar a 4.
2014. ápr. 5. 07:58
 3/9 levis56 ***** válasza:

Ha nincs lejelszavazva megteheted.

[link]

2014. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megnézem, köszi még egyszer.

Amit küldtél, ott a gépről törlöm magam, mint felhasználó, nem? Csak a chrome-ból nem lehet külön? Azért 4 kicsit sok...

2014. ápr. 5. 08:37
 5/9 levis56 ***** válasza:
Töröld le a chrome böngit,telepts egy másik verziót és ott csinálj egy új fiókot.
2014. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megtettem. YourUninstallarrel leszedtem, telepítettem, bejelentkeztem újra igaz a régi gmail-es címemmel, maradt minden... :((
2014. ápr. 5. 14:59
 7/9 levis56 ***** válasza:
2014. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia! Azóta rájöttem. Speciális szinkronizálási beállításoknál kellett törölni. [link]

Gondoltam érdekel.

2014. ápr. 10. 10:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs, a Chrome szinkronizálási beállításoknál lehetett törölni.
2014. ápr. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!