Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék segitséget kérni....

Gtagal kérdése:

Szeretnék segitséget kérni. Letöltöttem a Warface beta nevű játékot. és amikor el akarnám inditani azt irja hogy:You must be signed into an Xbox Live account in the adult age groupt to play this game. Mit csináljak hogy elinduljon? (Van Live-om)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 18:24
 1/7 Tengor ***** válasza:
Elég idős is vagy hozzá?
2014. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy lehet beállítani,mert szerintem az a baj,köszi
2014. ápr. 5. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítsd át a születési dátumod Live-on. És kész is. Amúgy azt írja, hogy be kell lenned jelentkezve egy xbox live fiókkal felnőtt korral, hogy játszhass ezzel a játékkal.
2014. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom?Köszönöm hogy segitesz kedves tőled!
2014. ápr. 6. 07:26
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] bejelentkezel, és a profil beállításoknál a születési évet megkeresed, majd módosítod egy úgy 20 évvel ezelőttire.
2014. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. ápr. 6. 09:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem,nem találom hol tudom átállítani,beléptem a profiomba de nem tudom hol kell átállítani,ha megkérlek leírod,nagyon köszönöm!
2014. ápr. 6. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!