Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linkelnétek nekem egy magyar...

Linkelnétek nekem egy magyar nyelvű teljes verziójú WavePad zenevágó programot?

Figyelt kérdés
Más program is jó,csak az a lényeg hogy magyar nyelvű legyen.

2014. ápr. 5. 21:20
 1/6 Tengor ***** válasza:

Audacity tud magyarul.

Egyébként nem attól fogod jól megvágni a zenét, mert magyarul szól hozzád a program, hanem mert tudod, hogy melyik funkció mire való. Néhány 100 szót, amúgy sem túl nagy kaland megtanulni.

Mi lesz ha beletanulsz ebbe a verzióba magyarul, kijön a következő, ami tud egy halom szuper dolgot, de te csak azért nem válasz, mert az nem magyar.

2014. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj,félreérted a dolgot....nem konkrétan zenék vágására szeretném használni ,csupán annyira hogy levágjam néhány számból a nem kellő részeket,az első pár másodpercet lehalkítsam,hogy csengőhangnak jó legyen. Sajna most német nyelvvizsgára készülök szóval nem túl sokat angolozom :P A számítógéphez meg még annyit se értek egyenlőre mint az angolhoz :(

Köszi szépen a segítséget,még esetleg annyit tudnál segíteni hogy belinkelsz egy oldalt ahol regisztrálás nélkül letölthetem?

Előre is köszi! :)

2014. ápr. 8. 23:27
 3/6 Tengor ***** válasza:

[link]

Amit leírtál is menni fog vele.

2014. ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,letöltöttem,meg is kérdezte rögtön hogy magyar legyene-e,rányomtam hogy igen,és valamiért mégis teljesen angolul van az egész amit felrakott :(
2014. ápr. 10. 14:45
 5/6 Tengor ***** válasza:
Nem a telepítő nyelvére kérdezett rá?
2014. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem,az végig angol maradt,a programba meg csak annyi lett magyar hogy amikor be akartam zárni akkor magyarul kérdezte meg hogy mentem e a változásokat... :S
2014. ápr. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!