Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul ez a játék, mit...

Nem indul ez a játék, mit lehetne vele csinálni, hogy elinduljon végre?

Figyelt kérdés

Google-on utánanéztem, és megpróbáltam amit találtam. Az érdekelni, hogy a nálam nagyobb tudásúak mit ajánlanának nekem... mellékelem a képet. Folyton ezt írja ki. Már nagyon sok mindennel próbálkoztam, de még mindig ilyen. Nem nagyon értek a programokhoz, szóval sokat nem tudtam tenni. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat, nagyon fontos lenne mihamarabb megoldani a problémát, pénzem van a dologban.

[link]



2014. ápr. 6. 11:05
 1/2 TBa ***** válasza:

"I have the solution, after much research on my pc, I discovered that the error is in the file downloader.dll located (on my pc) in C :/ Users / miself / AppData / Local / Tera / Launcher / live

The folder "AppData" is likely to be hidden, go to the folder options to show hidden files and folders .. Or just copy and paste in the window, the address mentioned above.

Once you locate the file "downloader.dll" we will remove the recycle bin. Then open the Tera Launcher as Administrator, and updated, creating a new file "downloader.dll"."



Próbáld ki.

2014. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már ezt is kipróbáltam korábban, ez sem használt. Egy ismerősöm újratelepítette a gépet és csodát tett vele, most megy. Köszönöm a választ azért!
2014. ápr. 18. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!