Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek,...

Olyan programot keresek, amelyik egy webes videóból tud több pillanatképet készíteni egy gombnyomásra, s menti is a gépre. Ki tud ilyet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. adobe photoshop vagy Paint+PrintScreen billentyű.
2014. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a videót le kell töltened, hogy valamilyen programba beletehesd, pl. Adobe Photoshopba. Előző vagyok.
2014. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
OLYAN programot keresek, ami egy gombnyomásra fényképezi a képernyőt, s menti el. Nem várom amatőr PAINT-es megoldásokat!!!!!!
2014. ápr. 6. 14:08
 4/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, már bocsánat, de az előbbi két felhasználó csak segíteni szeretne, és tippeket adott... Ha nem tudnak olyat, akkor mit írjanak? És én még nem hallottam ilyen programról... (Arról nem ők tehetnek hogy lusta vagy, egy kicsit dolgozni...)
2014. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fraps is tud ilyet, kedves kérdező, aki olyan amatőr, hogy nem tud rákeresni, hogy one button save screen, szóval grat.
2014. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van ilyen egyszerű,magyarnyelvű,ingyenes progi : a google picasa 3

-ahányszor megnyomod a PrtSc gombot,annyiszor csinál egy képet a mappádba


[link]

2014. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves "segítő" válaszolók!

Először próbáljatok leírni egy értelmes, összefüggő mondatot.

Másodsorban azt jegyezném meg, hogy szerintem ez az oldal éppen azért lett kitalálva, hogy kérdezzenek az olyan "amatőrok", mint én vagyok.

Üdv Nektek!

P.S.: Köszönöm annak, aki valóban segített!

2014. ápr. 6. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!