Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC, médialejátszó, HTPC...

PC, médialejátszó, HTPC melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Biztosra veszem lerágott csont de nem találtam használható forrást a bizonytalanságom élűzésére.A válaszokat előre is köszönöm.


Amire használni szeretném:


HD filmek lejátszása


Internetes böngészés

(itt kérdésem még az,hogy a tv hogyan tudja értelmezni az online filmeket amiket nem kell letölteni csak rányomsz és lejátssza?Azok nem HD filmek kb feleakkora felbontásúak.Kiteszi-e teljes nézetbe őket és elvéhező még a minősége?


minimális játék(de elhanyagolható)


Tudja ezt bármelyik "olcsó"(keret:50e) médialejátszó?


Asztali gép tudja ezeket(mérete nem érdekel)

Mi a minimális paraméterei a gépnek ami akadás nélkül nézhető egy hd film proci és videokártya nagysága érdekelne,talán más nem meghatározó.RAM 4GB elég gondolom win7-nél.

Érdemes AMD-t választanom?

Bármi más ötletet szívesen várok.



2014. ápr. 6. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos a játék (jó lenne tudni, mint is jelent ez neked):

[link]

Ez pont médialejátszónak lett kitalálva. Játékok terén csak a nagyon régiek jöhetnek szóba.


Ez a másik jóval erősebb, de játék terén szintén nagyon kompromisszumos (annyira nem, mint az első):

[link]


Ha pedig a játék mégsem lenne annyira elhanyagolható, össze lehet állítani ezeknél sokkal erősebb gépet is, akár miniITX méretben, de ha már egyszer elsősorban HTPC kell, én ezek közül válogatnék.


Operációs rendszernek érdemes elgondolkodni Windows 8.1-en. A TV képernyőn egy kis multimédiabillentyűzettel vagy távirányítóval jobban kezelhető.

2014. ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Sajna mind a kettő csak álom marad mert árban eléggé mesze vagyok tőlük.

Az építés marad szerintem csak a kérdésem még mindig az,hogy mi az a minimális-ajánlott proci és videókártya méret amit ajánlasz?

2014. ápr. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!