Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a photoshopot magyarul és a teljes verziót (ingyen)?

Figyelt kérdés
Mielőtt mondjátok, h használjam a keresőt, használtam, de nem találtam élő linket, ezért feltettem újból a kérdést. Légyszi segítsetek
2009. dec. 19. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez egy profi grafikai szerkesztő szoftver ezért ha tényleg, valóban és elengedhetetlenül szükséged van rá akkor ki is kell tudnod fizetni nem pedig itt ingyenélni, bár ez a tipikus magyar szokás. Másként használj ingyenes alternatívát ami az otthoni használataidat kielégíti és lefedi a szükségleteidet.
2009. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán megpróbálhatod a ***** címen torrenttel majd keresel hozzá magyarosítást. De szerintem gimp -et szedj le, az ingyenes és van Magyar is.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem. Amúgy a gimp megvan, de azzal az a baj, hogy nem kontabilis a tablettel. Magyarán nem lehet benne rajzolni kézzel. A photoshopot azért akarom letölteni, mert úgyis majd kelleni fog a jövőben a munkámban, mert ilyen téren fogok tevékenykedni, s ne legyen már kínai, inkább most szokom meg. Pénzem nincs rá, hogy megvegyem, meg nem vagyok én h*lye h egy programra kiadjak annyi pénzt. Szóval várom még a segíteni vágyók válaszát, és nem azokét akik csak oltogatni akarják a magyarokat. kössz
2009. dec. 19. 20:55
 4/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem feltétel, hogy magyar legyen, nekem tökmindegy, hogy magyar-e vagy angol.
2009. dec. 19. 20:56
 5/19 anonim ***** válasza:

nezz szet pl itt:


pirateclub.hu - regelni kell, ami ingyenes, mielott szet tudnal nezni.


Amugy a ps megvetelerol: roppant izgalmas, hogy a magyarorszagi arak legalabb 2x akkorak mint pl. a tet*es amerikaiak. Ugyanakkor a berek it sokkal szarabbak, megis ha itt dolgoznal vele (ki tudja azt bizonyitani...) akkor a k*rva magyar verziot kellene megvenned, es nem az amcsit. Na ezt nevezem szarakodasnak. Most eppen a PS CS4 teljes verzioja 700 dollar az amcsi boltban, es 816 EURO a magyarban... Kb. 130 ezer a 220 ezerrel szemben, jo mi?

2009. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a felvilágosítást. AMúgy szét tudnék nézni torrent oldalakon, csak az a baj, hogy millió féle fennt van, és kitudja melyik éppen amelyik fake, vagy vírusos?
2009. dec. 20. 12:49
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor ha csak próbára kell, gyakorolni, töltsd le a demo verziót, vagy tölts el egy olyan ingyenes programot ami kompatibilis a tabletekkel, millió ilyen van. Szarul tudsz mentegetőzni.
2009. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
te meg szarul tudsz érvelni! és nem érdekel a véleményed, mert nem azt kérdeztem, hogy mit gondoltok, letöltsem a ps-t? Hanem hogy honnan lehet letölteni. Ennyire h*lye vagy basszus. Hát igen, nagy az isten állatkertje. Szal k*rvára nem érdekel hogy miket írkálsz ide, és már kezdem megunni az iylen gyökereket mint te. És ki a f*sznak kell a demo verzió? hmm? egy 5éves kigyereknek talán, vagy neked. Inkább maradtál volna csendben!
2009. dec. 20. 13:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Én azt hittem csak gyakorolni akarsz, arra jó a demo is, meg más programok amik kielégítenék az igényeidet. Na és persze nem hiszem hogy a demo-t egy 5 éves kisgyerek tudná elnavigálni. Én nekem valóban szükségem volt a PS-re, megvettem. Itt még mindig te vagy a lopós cigány és te beszélsz alpári módon.
2009. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem beszélek alpári módón, de ki akasztasz ezzel, mikor már elmondtam mire kell, és mi nem kell, erre még itt tartasz.
2009. dec. 20. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!