Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok olyan yuotuberól...

Mondanátok olyan yuotuberól letöltő programot ami azonnal Aviba tölti le a videót és nem kell külön konvertálni?

Figyelt kérdés
Ja és mielött beszólogatnának direkt írtam így az oldalt nehogy a GYK letiltsa szerzői jogok megsértése miatt.

#program #letöltő programok
2014. ápr. 7. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Freemake video downloader.
2014. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

Olyan nincs, mivel a videómegosztó oldalakon nem aviban, hanem (valószínűleg) valamelyik flash formátumban vannak a videók, tehát eleve csak abban lehet letölteni. Viszont olyan letöltő program van több is, amelyik szinte azonnal konvertál is a kívánt formátumra, ha akarod, neked valami ilyen kell.

Én a Freemake Video Downloadert szoktam néha használni, ha nagyon szükségem van rá valamiért, úgy emlékszem, mintha az is képes lenne hasonlóra. Csak most nem tudom megnézni, mert ezen a gépemen nincsen fent.

2014. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:
Ja, és ezt (is) olvad el: [link]
2014. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Freemake letölti, majd egy füst alatt át is konvertálja olyanra, amilyet beállítasz.
2014. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
www.clipconverterPONTcc
2014. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez a Clipconverter veszettül jó. Pár perc alatt áttudja konvertálni a videót, míg amiket legelősször dob ki a google órákig tudnak várakozni. Ezer hála. Még sosem hallottam erről az oldalról de most már biztos vagyok benne hogy ezt fogom használni. Mégegyszer nagyon köszi. De a többieknek is ment a zöld.
2014. ápr. 26. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!