Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy az Action...

Miért van az hogy az Action nevű videó felvevő program nem vesz fel játékot? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Biztos tudjátok hogy van ez az Action nevű videó felvevő program a legújabb verzió van meg eredetibe és az lenne a problémám hogy ha rámegyek hogy játékot vegyen fel aztán belépek egy játékba hiába nyomom az F9-et vagy a piros gombot nem csinál semmit csak az FPS mérőt mutatja (és még azt sem értem hogy kivan írva hogy az F9-el veszek fel videót de ha teljes képernyőt akarok felvenni hiába nyomom az F9-et csak ha a piros gombot nyomom akkor veszi fel de játékoknál az a gomb szürke és nem enged rá kattolni). Erre valami működő megoldás?

2014. ápr. 7. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik játéknál ezt csinálja ? Mer vannak olyan játékok amelyeken nem tud rögzíteni.

Asztalt tudsz vele felvenni ? Vagy csaka játékokkal van gond ?

Próbáld a beállításokban módosítani a gyorsbillentyűt, egy semlegesre !

Elvileg jól írtad, hogy beállítod a játék felvevést, megnyitod a játékot, és indítás.

Nekem egy korábbi verzió így szórakozott velem pont.

2-3 szor bezártam, majd indítottam, és egyszer csak elindul.

2014. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mer=Mert (Bocs)
2014. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen minden játéknál ez van és próbáltam az F9-et módosítani másra de egyiknél sem működött és képernyőt tudokk felvenni.
2014. ápr. 7. 16:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Képernyő felvevés alatt az asztalt értem.

*tudok

2014. ápr. 7. 16:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom hogy ez számít-e valamit de azt figyeltem meg a billentyüzet beállításoknál hogy kilehet pipálni őket tehát ha kipipálom mondjuk azt hogy az F7-el állítsa(Pause) meg a vidit(ez csak példa) akkor megálítsa de az első négyet nem lehet kipipálni és az első négy billentyű közül egyik se csinálja azt amit kéne.
2014. ápr. 7. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Aero be van kapcsolva ?
2014. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen és megoldottam a következőt kell tenni:

1. Letöröljük az Action-t.

2. Start menü.

3. A Start menü keresőjébe írjuk: regedit majd enter.

4. A regedit fájlba keresünk egy olyat hogy HKEY_CURRENT_USER rá mennyünk az előtte lévő nyílra.

5. Majd keresünk egy olyat hogy Software és szintén katt az előtte lévő nyílra.

6. Itt keresünk egy olyat hogy Mirilis és kitöröljük.

7. Újra feltelepítjük az Action-t.

Erről videó: http://www.youtube.com/watch?v=Q6zK8xyh3w8

100%-ban működik.

2014. ápr. 7. 17:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Am kösz h megpróbáltál segiteni adtam olyan zöld szart.
2014. ápr. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!