Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újratelepítettem a gépemet...

Ha újratelepítettem a gépemet akkor a Driver Genius megtalálja az összes drivert?

Figyelt kérdés
Ha újratelepítettem a gépemet akkor a driver geniussal az összes drivert megtalálja és felrakja? ilyen vga,sound card,cpu,alaplal, wifi meg ilyesmiket

2014. ápr. 8. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
elvileg igen, bár én akkor szoktam használni, ha alapból nem tudom mire van szükség hozzá. (pl laptop esetében nem látok bele, nem tudom mi van benne, viszont a gép rosszul ismeri meg. akkor hasznos szokott lenni, mert nem csak kideríti, de le is tölti a hozzá való drivert.) egyébként a kézi megoldások mindig megbízhatóbbak... (ha értesz hozzá)
2014. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alaplap drivereit az alaplaphoz, laptopok esetén a laptophoz kapott cd-ről telepítsd fel (természetesen az oprendszernek megfelelőt és a 32 bit, 64 bit-re is figyelj). A videokártya driverét az Nvidia/AMD oldaláról töltsd le, ha integráltat használsz, akkor azt nagy valószínűséggel fölismeri a windows.
2014. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a laptopom már legalább 7 éves és már semmilyen cd,kézikönyv semmi nincs meg csak a laptop:D

Tehát cd-ről nem bírom de a Driver Genius meg nem megy.

Ha leírom a gépemet akkor nem bírnátok keresni nekem?

2014. ápr. 8. 17:41
 4/5 anonim ***** válasza:
De, leírhatnád a géped típusát.
2014. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A laptopom típusa: Lenovo N500

A hardvereket is?

2014. ápr. 8. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!