Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene nekem, pendriv...

Valaki segítene nekem, pendrive-ról ubuntut telepíteni?

Figyelt kérdés

Volt már fent régebben a gépemen ubuntu, kezelni is tudom már elég jól. Lassan egy fél éve, hogy nem jó a cd-dvd olvasóm, és a gépemen lévő xp már borzalmas.

(Ez egyszerűbben feltehető, xp-nek már úgysincs jövője)


Szóval hogyaan lehetséges pendrive-ról telepíteni?

A másik kérdésem pedig az, hogy ugyebár az xp-n c és d meghajtók vannak, c- a rendszer, d- pedig személyes dolgok. Linuxnál másképp vannak elnevezve. A D-n lévő személyes dolgaim megmaradnak-e?


A segítséget előre is köszi!



2014. ápr. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A partíció a linuxnál is marad.A mostani „c” partícióra telepítsd a linuxot és akkor a d megmarad.Egyébbként sok minden attól függ melyik linuxot telepíted.Az Ubuntu jó megoldásnak tűnik.

2014. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezzel a programmal pontosan mit is kell kezdeni?

2014. ápr. 8. 18:46
 3/4 Tengor ***** válasza:

A linkel programot letöltöd. Letöltöd mellé a kiszemelt ubuntut (bátran ajánlom az XUbuntut) és a programmal felteszed egy pen drive-ra.

Ha talpon akarsz maradni a linuxos világban, akkor egy kicsit jobban használd a keresőt!

A napfény városában szívesen segítek neked személyesen is a telepítésben.

2014. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Napfény városától messze vagyok, de azért köszi! Egyébként eddig én is eljutottam a google barátom segítségével! Juhú:)


Ezután mi jön? telepíthetem fel a gépre? boot usb-re állítva stb?

2014. ápr. 8. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!