Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan Minecraft ami nem a...

Van olyan Minecraft ami nem a javának a motorját használja?

Figyelt kérdés

Leszedtem a Minecraftot nagyon élvezem is, de a gondom hogy laggol nagyon brutálisan a single player..

De olvasgattam a gépben és rájöttem hogy a javát használja a játék ahozz hogy működjön.

Nekem maga a java lassan fut a gépen vagy elsem indul.

Ezért kéne olyan Minecraft aminek van saját motorja és nem használ 2 programot miközben fut!



2014. ápr. 8. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy Java-ban írt program futna JVM nélkül.


Esetleg megpróbálhatsz egy másik JRE implementációt, hátha azt jobban bírja a géped:

[link]

2014. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meglesem! írhattam volna úgy is hogy olyan Minecraft ami nagyon szutyok gépen is elszalad.
2014. ápr. 8. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ebböl amit küldtél nemnagyon tudom kifejteni mit szerettél volna
2014. ápr. 8. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A lényege az ötletemnek az, hogy ne az Oracle féle hivatalos Java futtatókörnyezetet használd, hanem próbálj ki alternatívákat, belinkelem őket:

- [link]

- [link]


Hátha jobban futnak. :)

2014. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elöszöris Minecraft csak egy van, de vannak kliensek! Pl.: mestermc. De ezek csak módósitót Minecraft-ok pár mod-al. Pl.: optifine, too many items. De ezek ugyan ugy java-t használnak érted? UI: Szar a géped!!! Vagy az a baj hogy laptop-od van mert a legtöbb laptop-on szarul megy a Minecraft de azt nem tom miért de más játékok jól mennek csak akkor laggolnak ha mán tényleg szar a géped!
2014. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!