Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Nem értek a word-höz...

HELP! Nem értek a word-höz tény! A tartalomjegyzéket megcsinálta egyik csoptársam majd rájöttem, hogy összenézve a szöveggel kihagytam vagy 5 fejezetcímet a tart. Jegyzékből a folyó szöveghez képest. Mit tegyek ha újakat akarok még hozzáírni?

Figyelt kérdés
Na már most beleírom azt a hiányzó ötöt magamtól, rámegyek, hogy frissítés (F9) erre frissít, csak az újonnan beírt hiányzó fejezetcímek eltűnnek a pibe. Hogy tudnám beilleszteni a hiányzó címeket, úgy, hogy be is vegye a word gyomra? KÖSZI!

2014. ápr. 9. 01:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy 2003-as wordről van szó.
2014. ápr. 9. 01:04
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Az új fejezetek címét amiket beírtál, formázd címsorként.

Utána frissülni fog.

2014. ápr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt megtettem, de akkor sem történik semmi:((

Hajam tépem, már vihetném köttetni a szakdogát, erre egy nyamvadt tart.jegyzék bukom a dolgot:'((((

2014. ápr. 9. 10:41
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos nekem már a 2013 -as Word van fent.

Így nem tudom elmondani pontosan mit hol találsz.

Előtte viszont évekig használtam a 2003-ast. Ha gondolod rá nézhetek TeamViewer -el.

2014. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írok privát üzit
2014. ápr. 9. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!