Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lastpass nevű jelszókezelő...

Lastpass nevű jelszókezelő nem megfelelő működére tudnátok megoldást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb. egy hónapja van problémám a lastpassal. Win8 firefoxon használom. Ha egy adott honlapon csak egy felhasználói név valamint jelszó van semmi gond vele, de ha egy honlapon több felhasználó nevet használok akkor bele kell kattintani a csillagba ahol megjelenik egy téglalap ahol ki tudom választani az a felhasználói nevet ahova be szeretnék belépni rákattintok akkor megjelenik egy angol szöveg igenre kell kattintani és utána tudok belépni az általam kívánt oldalra. Régebben csak egyszerűen felkínált két lehetőséget kitölt vagy belép és jól működött. Próbáltam már több verziót a beállítások változtatását de semmi változás. Tud valaki arra megoldást, hogy a régi jól használható kinézetet visszakapjam?

2014. ápr. 10. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Térj át a Roboform-ra, talán ez a megoldás. Én is ezt használom, egy oldalhoz akár húsz jelszót is elment és kezel.
2015. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!