Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A feliratégetős virtual dub...

A feliratégetős virtual dub programnál amikor beakarom tölteni a video fájlt (amit már átalakítottam dvd formátumba) ezt írja ki:. Mit csináljak h engedje a fájl betölteni és aztán ráégetni a feliratot?

Figyelt kérdés
MPEG Import Filter: invalid pack at position 3: marker bit not set; possibly MPEG-2 stream Mit csináljak h sikerüljön ráégetni a feliratot és ne írja ezt ki?
2009. dec. 20. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A VD avira tudja ráégetni a feliratot. ConvertXtoDvd-vel tudod dvd-videóként elkészíteni felirattal együtt a filmedet, ha meg van még az avi-d. Meg van? Ez fizetős viszont. Ingyenes lehetőség a DvdFlick program, bár kissé lassabb... Mivel konvertáltál dvd-be?
2009. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Boilsoft AVI to VCD SVCD DVD Converter ezzel konvertáltam dvd re de még az avi is megvan. És ezt a flicket letudo valhonnan tölteni? Végülis mindegy h avira vagy dvd re lesz ráégetve a felirat csak a dvd lejátszón a filmen mutassa a feliratot..:)
2009. dec. 20. 18:43
 3/7 A kérdező kommentje:

És még annyi h a VD be ha az avit probálom megnyitni akkor meg ezt írja ki: Couldn't locate decompressor for format 'XVID' (unknown)

VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatible codec to decompress video. DirectShow codecs, such as those used by Windows Media Player, are not suitable.

2009. dec. 20. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt tedd fel, akkor nem ír ki ilyent a VD>>> [link]

DvdFlick>>> [link]

ha úgyis dvd videó a cél,akkor érdemes újra elkészíteni a konvertálást. Tedd egy mappába az avit és srt-t. Egyezzen meg a nevük a nagybetű is számít, akkor a dvdflick autón beolvassa a feliratot, és rajta lesz a dvd-n ha jól emlékszem. Nem érdemes ráégetni az avira eleve, szerintem, baromi sokáig tart, amúgy meg ha kiírod az avi-t és srt-t lemezre és >>>divx képes<<< a dvd lejátszód, akkor megjeleníti a feliratot és nem is kell konvertálni, de gondolom nem az...

2009. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké megprobálom :) és köszii :D
2009. dec. 20. 19:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj már megint megakadtam:( ha elíndítom a flicket akkor mire kattintsak h elkezdje a konertálást mert sehol nem találok ilyesmi ikon..:S
2009. dec. 20. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Add title>>>itt betallózod az avi-t. Edit title>>>néhány beállítás. Create dvd>>>ezzel indítod a konvertálást. Alul>>>Browse...itt tudod beállatni a mentés helyét. A Settings-nél állíthatsz néhány dolgot...

Edit title-nél ha 4:3-as a tv-d, érdemes beállítani a target aspect ratiot 4:3-ra.

2009. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!