Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítséget kérnék elcsúszott...

Segítséget kérnék elcsúszott hang képhez igazításához! Van erre valamilyen program?

Figyelt kérdés

A nyaralásunkról készítettem ilyen "fényképes-videós" filmet. Már nagyon sokat szenvedtem vele, és erre kiderült, hogy a film (1 óra 52 perces) második felében, egy résznél el van csúszva a hang... Az elcsúszás kb 10 perces. Kisebb részekből áll össze a film, tehát az elcsúszott résznek megvan a kezdő ideje és végpontja. Arra gondoltam, hogy ezt a rész kivágnám belőle, helyrehoznám és újra összefűzném... sajnos a forrásanyagokat már letöröltem. Van erre valamilyen program? Lehetséges egyáltalán?

Légyszi segítsetek, mert már tökre kivagyok, de nagyon szeretném, ha már tényleg kész lenne! Köszönöm.



2014. ápr. 10. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sony vegassal meg lehet oldani.
2014. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!