Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen számítógép kikapcsol...

Van ilyen számítógép kikapcsoló program?

Figyelt kérdés
Több programot is találtam, de nekem olyanra lenne szükségem, amit a felhasználók nem tudnak leállítani, vagy jelszót kér a prog. Este 8-kor minden gép kapcsolódjon ki. A (shutdown -s -t)-vel gondolom nem lehet megoldani. Hisz az csak visszaszámlál és az azért nem jó, mert nem egyértelmű mikor kapcsolják be a gépet - reggel, vagy délután - és akkor csúszik a kikapcsolás.

2014. ápr. 10. 20:39
 1/6 anonim válasza:
0%
Igen van! Szépen odasétálsz a gépekhez éz eggyesével kikapcsolgatod!! Kéznek hívják
2014. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

Auto Poweron & Shutdown

[link]

2014. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Ez tényleg jó lesz. Rengeteget segítettél. Néhány programot kipróbáltam már, de nem voltak a legmegfelelőbbek. Ez lesz a legegyszerűbb.


Végül is 16:00-ig szól a munkaidőm, a felhasználók meg nem kapcsolják ki. Nem hat a szép szó, de a csúnyább se... Aggodalomra semmi ok. Jönnek ám a komoly szakemberek a gyakorira válaszolni.


Tehát: hazaérek 17:00-re, majd 1,5 óra múlva (18:30-kor) újra elindulok, hogy fél 19:30-ra beérjek és megvárok mindenkit, hogy a gépektől végre felálljanak, majd jó pár gépet szépen egyesével, szabályosan leállítok. Ha belehúzok mondjuk durván 15 perc. Tehát már 19:45 körül van, indulhatok haza. Otthon vagyok 20:45-re és kész is vagyok.


Tudtál követni? 18:30 - 20:45. Ennyi ideig tart 10-15-20 gép (attól függ mennyit nem képesek kikapcsolni) leállítása. És ebben 2 óra utazás van. Plusz a reggeli oda és a délutáni hazautazás. Az összesen 4 óra utazás, plusz a fárasztó, rohangálós meló. Hmm. Nem értem mi a franc bajom van ezzel. Igazad van, egy lusta dög vagyok. Vagy: eleve minek megyek haza? 16:00 helyett ráérek 19:45-kor is hazamenni, nem? Miért vacakoljak az utazással? Nem számít. Jönnek a komoly szakik válaszolni a gyakorira.

2014. ápr. 10. 22:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csacsi2, kipróbálom. :)
2014. ápr. 10. 22:28
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Rég használtam, de ennél jobbat nem igazán lehet találni!

Ébreszt, macro recorder is van hozzá, és bármit lehet vele ütemezni,jelszóval védeni a beállításokat... ráadásul tud magyarul!képek a funkciórol:

[link]

[link]

Ha kérdésed van írj nyugodtan!

2014. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csacsi2. Nagyon köszönöm. :) Egyik legjobb segítség, amit itt gyakorin valaha is kaptam. :)
2014. ápr. 11. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!