Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik Windows...

Miért nem működik Windows 8-on a Windows Update?

Figyelt kérdés

26 fontos frissítés érhető el, és köztük ott van a Windows 8.1 Update is de egyszerűen nem tudom feltelepíteni.

Rámegyek a Frissítések telepítésére, és a Frissítések letöltése folyamat megakad 0%-nál.

Tegnap reggel hétkor elindítottam és amikor hazaértem a munkából délután 5 órakor, még mindig 0%-nál tartott és meg sem lehetett szakítani. A feladatkezelőben kilőttem a Windows Update folyamatot, és ma megpróbáltam megint telepíteni de ugyanúgy megakadt 0%-nál.


Amikor vettük a laptopot akkor gyárilag rajta volt a Win 8 szóval eredeti szoftver.


Miért nem megy a frissítés?



2014. ápr. 12. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt mások is mesélték, hogy ilyeneket csinál.


Nekem olyat meséltek, hogy sok mindent nem enged telepíteni stb csak ha kikapcsoljuk a tűzfalat majd ha feltelepült akkor visszakapcsolják.


Próbáld meg hátha.

2014. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam a Windows Tűzfal ki van kapcsolva mindig mert Eset Smart Security van telepítve és abba van tűzfal is, de nem hiszem hogy ez gátolná mert eddig tökéletesen ment a frissítés. Csak most nem akar működni de azért kipróbálom tűzfal nélkül is.
2014. ápr. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!