Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet-e steam-re valamit...

Lehet-e steam-re valamit letölteni hogy minden játék ingyenes legyen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem, gondolkozz, hogyan lehetne, istenem.
2014. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
100%

Persze. Letöltöd a StreamMoneyHack programot, megnyomod rajta a nagy piros gombot és, akkor minden játék ingyen lesz.

Valamelyik nap én a CoopPárizsiHack programot szedtem le. Megnyomtam a gombot, bementem a boltba és ingyen kaptam a párizsit. Sajnos a Spárban már nem működött :(

2014. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

@Tengor:

Nekem megvan a SparPárizsi patch hozzá, ha gondolod odaadom szívesen.

Épp FerrariHack-et próbálom belőni, de nem nagyon akarja az igazságot.

2014. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
XD
2014. ápr. 12. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:

#2-#3 Ti nagy hack-guruk vagytok, nincs meg nektek az IngyenLakáshitelHack? Nagyon jól jönne! Köszi


Cserébe csak TescoHekkHack-et tudok küldeni, de van hozzá Auchan mod-om, és bizonyos piacokon is működik, némi trükkel. Mióta megvan, sokkal több halat eszem, nagyon egészséges.

2014. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:
Valami personal tweakert nem tudtok, amivel a saját változóimat lehetne beállítani? Például kikapcsolom az évszámlálómat, és akkor meg van oldva az örök élet, satöbbi.
2014. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami neked kell az ez: IDDQD

Csak a konzolt nehéz előhozni, ahova be kell írni, sajnos még nekem sem sikerült eddig.

2014. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!