Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ötlet, hogy hogy lehetne...

Ötlet, hogy hogy lehetne megszerezni a dll-t?

Figyelt kérdés
Van egy progi, amit ha elindítok letölt egy dll filét egy bizonyos ip:port címről. Megakarom szerezni azt a dll-t, de a böngészőbe hiába írom be, az ip címre csak fehér képet ad, portal együtt meg nem elérhető lapot jelez.
2014. ápr. 12. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nyilván biztonsági kulcs vagy ftp-kapcsolat kell, hát te? Nagyrészt sehogy, max. ha letöltötte, megnézed, hogy hová és megvan.
2014. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Egerecske ***** válasza:
2014. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Van egy progi, amit ha elindítok letölt egy dll filét egy bizonyos ip:port címről."


Most akkor ennek a mondatnak tényleg pont a vége? Tehát mi a kérdés?

2014. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Wiresharkal megvan az összes csomag, de nem tudom, hogy lehetne belőle összerakni a dll-t...
2014. ápr. 12. 23:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor letölti, biztos rakja valahová. Onnan másold ki. Ha pl. nem tudod, mert lefoglalja a program, akkor vagy valami unlocker progival érdemes próbálkozni, vagy egyszerűen ekkor kihúzod a gépet a konnektorból, és akkor törölje, ha tudja. Aztán következő indításkor az eredeti programot nem indítod el, csak begyűjtöd a fájlt.
2014. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, és hogy gyűjtsem be a fáljt? Tuti, hogy nem rakja ki sehova a merevlemezre, eltárolja magában a program. Illetve tudom, hogy a merevlemezen van, csak számomra nem látható formában.
2014. ápr. 13. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Valahol muszáj ott lennie. Nézz utána, hogy működik az oprendszer, és be fogod látni. Első körben a temp és appdata mappákban nézz szét. Ha ez nem vezet eredményre, akkor process monitorral lehet nézni a fájlrendszer műveleteket.
2014. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A process monitor csak az írások számát írja ki, azt nem, hogy hova ír. Amúgy a tempel és az appdatával már próbálkoztam.
2014. ápr. 13. 13:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Lefutottam egy keresést az appdatában a windows mappában, a program fájlokban, és a felhasználó mappában 'kiterjesztés: dll' névvel, de semmi olyat nem talált, amit ma írt volna a lemezhez.
2014. ápr. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!