Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Túdtok olyan programot mondani...

Túdtok olyan programot mondani amely a játékot rögzíti?

Figyelt kérdés

És ingyenes vagy olcsó és (elölte kilehet próbálni) és nem bonyolult használni és hangot is vesz fel !!!!!!!!!!!!!!

És ha lehet legyen hd felbontású is !!!!!



2014. ápr. 13. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Fraps.
2014. ápr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

avermedia live gamer hd felvevőkártya.

Ruházz be egy ilyenre, jobban megéri.

2014. ápr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is "túdok" egyet: Action! (a Fraps továbbfejlesztve)
2014. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és olyant ami jó windows xp-re!?
2014. ápr. 13. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért? A Fraps nem jó? Szerintem DE!
2014. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Előszór valamiért, a program valamiért nem indult el de utána letöltöttem máshol is és utána ment. !

De viszont a játék hangját nem vette fel kiderítettem, hogy Windows XPn valamiért a hangot nem veszi fel, és ki fogom majd a másik gépen próbálni win 7n is. !!

De hamarosan nekem is lesz az új gépemen win 7n

Köszönöm a válaszokat!!

2014. ápr. 14. 16:29
 7/9 A kérdező kommentje:

második

koki2000 nevű felhasználó válasza:

avermedia live gamer hd felvevőkártya.

Ruházz be egy ilyenre, jobban megéri.


miért éri meg jobban ez a verzio

2014. ápr. 14. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért éri meg? mert nem veszi el az fspesedet, hogy tudj játszani és felvenni egyszerre egy sima asztali pécén, ami nem 300000 Ft. A live gamer felveszi hardveresen és úgy írja a merevlemezre. Ja, és tömörít is, így nem lesz fél óra után egy fél terrás fájlod, ha két monitorod van 16:9-ben, mint nekem. Full HD fölött vannak valahol.
2014. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen az Avermedia kártya a legmegfelelőbb felvételre, nem zavar be a játékodba, hanem megnyomod és veszi. Egy álom kártya:D

De egyébként trükkel megoldható a Fraps is hogy XP-n multichannelben vegyen (játékot és mikrofont is vegyen) de ha a géped olyan ajánlott a win7 amin meg a Mirillis Action lenne a legjobb szerintem

2014. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!