Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel-be hogy kell megcsinálni...

Excel-be hogy kell megcsinálni, hogy csak n tizedesjegyet jelenítsen meg, és a végére odaírjak egy rövidítést (pl. "m", "km")?

Figyelt kérdés

Külön meg tudom csinálni mindkettőt, cellára jobb klikk->cellaformázás és ott ki tudom választani, hogy szám és 5 tizedesjegyet jelenítsen meg, ezzel semmi gond.

Ugyanitt ha rámegyek az egyéni kategóriára, akkor a formátumkódnál a Normál mögé odaírok egy "km"-t és kész, de hogy tudom a kettőt megcsinálni egybe?


Ha beírom formátumkódhoz ezt: 0,00000 akkor 5 tizedesjegyet fog megjeleníteni, de ha mögé bírom, hogy "km" akkor nem jó, pl. ha formátumkódnak beírom, hogy 0,00000, akkor 0,01117 jelenik meg, de ha azt írom be, hogy 0,00000 "km" akkor 0,00001 km-t fog kiírni.



2014. ápr. 13. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Így írd be egyénibe:

0,00000" km"

2014. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez mióta Flight Simulator kérdés??
2016. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!