Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik operációs...

Szerintetek melyik operációs rendszert telepítsem (első sorban) játékokra? 64 bites Windows 8.1 Pro -t vagy 64 bites Windows 7 Ultimate -et?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Írjátok le tapasztalataitokat/véleményeiteket! :D



2014. ápr. 13. 17:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

azt amilyikhez van eredeti kulcsod.

Am szerintem a 8.1 et.

ha nem régi játékokkal akarsz játszani akor minden megy 8.1 en.

2014. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Tengor ***** válasza:
43%

Mindenképpen Ultimate! Ha játszani kell, akkor biztosan lesz alá vasad, ami majd futtatja azt a néhány szolgáltatást, amire ugyan semmi szükséged, de legalább eszi a memóriát és használja a CPU-t!

Komolyan: használd az eszed és nézd meg, hogy melyik milyen szolgáltatást nyújt és arra neked van-e szükséged (v. kérdezz utána, hogy van-e rá szükséged!). Ha ez megvan, akkor vedd meg jogtisztán.

Jó játékot!

2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Hát egyiket sem tervezem megvenni. Hamarosan, húsvét után 160 000 -ért szeretnék venni egy gépet, s ha az meglesz utána nem marad semmi pénzem egy ideig... :/

Amúgy meg a windows 8.1 pro -t letöltöttem a netről és ki is írtam DVD -re működne is.

Csak aztán sok rosszat hallottam a Win8 -ról, hogy a játékokra nem valami jó választás, ezért elbizonytalanodtam.

Egyébként meg régebbi játékokkal is szeretnék játszani... :/

2014. ápr. 13. 18:01
 4/47 Tengor ***** válasza:
13%
A VGA sokkal drágább, mint az oprendszer, miért nem az lopod el?
2014. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
25%
Ha 160 ezerből tudsz gépet venni most, akkor gyűjtsél még hozzá 30 ezret egy Win8 hoz, ás vedd meg a gépet meg a Windowst egy hónappal később. Ez filléreskedés, amit csinálsz.
2014. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Nem várok.

Először olcsóbban akartam venni mint 160 000 és azt mondták akkor is gyűjtögessek még, ha valami jó gamer gép kell. És már elegem van ebből a gépből ami most van mert ez már eléggé elavult a mostani játékokhoz.

Egyébként meg amúgy sem venném meg mert ugyanazt le lehet tölteni a netről ingyen.

Ami most van nekem az XP. Ezt sem vettük meg... és még csak ki sem kell kapcsolni a frissítéseket, mert akkor sem veszi észre, hogy nem eredeti. Tehát ugyanaz, mintha eredeti lenne, de mégsem az.

De most inkább arra kérnék még további válaszokat/véleményeket, hogy melyiket telepítsem, mert mint mondtam eléggé tanácstalan vagyok... :D

2014. ápr. 13. 18:31
 7/47 Tengor ***** válasza:
7%
Tölts le a netről tanácsot, az is ingyen van!
2014. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted melyik válasz lesz a hitelesebb? Aki azt mondja, hogy a Win 7-et telepítsd, vagy aki azt mondja, hogy a Win 8.1-et? Mi alapján fogsz dönteni, hiszen egyik válaszolót sem ismered.

Megsúgom, ez úgy van, hogy kinek a pap, kinek a papné. Ki erre esküszik, ki arra. Próbáld ki mind a kettőt és akkor saját tapasztalat alapján választhatsz.

Egyébként a válaszok attól is függnek, hogy kinek milyen gépen fut az op.rendszere. Ha valakinek egy gyenge gépe van, az nyilván azt fogja mondani, hogy a Win 8.1 egy nagy rakás sz@r, mert nem visz jóformán semmit, állandóan csak probléma van vele.

Akinek egy izmos gépen fut a Win 8.1, az meg nyilván a Win 8.1-et fogja ajánlani, mivelhogy szerinte az gyorsan és probléma mentesen visz mindent.

2014. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Na mindegy, elgondolkozom még rajta, hogy melyik legyen, de ettől függetlenül jöhetnek még válaszok!
2014. ápr. 13. 18:59
 10/47 anonim ***** válasza:
77%
Ha már lopod, nem mindegy? Töltsd le mindkettőt, aztán ha nem tetszik, letörlöd, és lopsz helyette másikat. Megérteném a tanácstalanságod, ha venni akarnál, de mivel azt szemmel láthatóan nem akarsz, nem értem a tanácstalanságodat. Semmi tétje nincs. Nem buksz egy rossz döntésen tízezreket.
2014. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!