Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 14-ben mi alapján dob...

Fifa 14-ben mi alapján dob össze ellenfelekkel a játék? FUT-ba megyek mindig, a bajnoki online modba (10. osztályból indul, egészen 1. osztályig)

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag az érdekel, hogy a csapatom szerint dob össze mással (pl. arany játékosok, akkor arany ellenfél) vagy más alapján, mondjuk lejátszott meccsek alapján, vagy teljesen más? Ugyanis 5. osztályba voltam már, de ott olyan ellenfelek vannak, akiknél csak a hátvédjük ötször annyit ér , mint az egész csapatom :c

2014. ápr. 13. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, online idényre gondoltam, nem bajnokságra
2014. ápr. 13. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenszerű én is kiváncsi voltam felálltam csak ezüst játékosokkal ,össze sorsolt Ronaldo ,Bale csapattal ( Azt csak halkan jegyzem meg ha mondjuk a 4. divizióba vagy ,koránt se biztos,hogy a 4-es csoportból kapsz ellenfelet )
2014. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem :)

Illetve ha kiveszem a helység ( vagy régió) szerinti keresést, akkor sem valtozik a helyzet? Mert tegnap lattam h eddig IP cím alapjan dobott össze.

2014. ápr. 14. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy érdemes kivenni mert ha be van kapcsolva a legközelebbi "régióból" választ. Ha meg kikapcsolod akadni fog hiába van neked erős neted ha neki gyenge akadni fog olyan szinten,hogy élvezhetetlen a játék!! Egyébként nem lényeges a játékosok ára (pontosabban nem minden esetben) Sokak azért drágák mert kevés van belőlük de 1 tized annyiba kerülő játékosnak jobbak a barométerei!!
2014. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gele19 válasza:
Csak megjegyzem hogy nem működik a közeli kapcsolat kereső ha bekapcsolod ha nem. Nekem elismerte az ea hogy várják rá a javítást. Engem rengetegszer kapcsol össze amerikaival arabbal, stb. magyarral, közeli országbelivel soha. Legutóbb összehozott egy egyesült arab emírségből játszó emberkével, had ne mondjam hogy laggolt ez a félkész játék...
2014. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!