Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy ASUS X550C szériájú...

Vettem egy ASUS X550C szériájú laptopot, de nem tudom elindítani a belső webkamerát, milyen szoftverrel kell?

Figyelt kérdés
Win 7 lett feltelepítve rá, ha megnyomom az fn+V gombot (mert ezen van a kamera jel) akkor nem csinál semmit sem...

2014. ápr. 14. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz ha jól tudom kell egy olyan szoftver (program) ami tudja indítani,használni a kamerát. Pl Skype.
2014. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És nagy valószínűséggel kaptál hozzá driver telepitoket is hozzá. Rakd fel az összeset a megfelelő módon,oprendszeren.
2014. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kaptam hozzá driver telepítőket, csak az win 8 alatt fut, nekem pedig win7-em van feltelepítve
2014. ápr. 14. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki pl Skypon hivsz valakit videó hívásra, és ugy működik -e. Ha nem,akkor csak ugy lesz jó hogyha Windows 8-at raksz rá. Utána néztem, télleg csak Windows 8-ra adtak ki drivereket hozzá nagy részére.
2014. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, úgy működik
2014. ápr. 14. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Első valasszolo vagyok!

A fent említett programot feltelepited és kész.

Igazából ez alapból kellene legyen a laptopodon, csak nincsenek fent a gépen a driverek,mert csak Windows 8-ra van. (Amikor a drivert telepitenéd akkor rakná rá ezt a programot.) Megbízható forrásokból való program, Asus weboldal.

2014. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2014. ápr. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!