Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újratelepítem a gépemet...

Ha újratelepítem a gépemet (windows xp) akkor ha nincs rajta a driver akkor lesz net, vagy először felkell rakni a drivert?

Figyelt kérdés

Ja és ha nincs a gépen egy driver se ha újratelepítem akkor azt úgy lehet használni?

Meg i.p címet kell állítani vagy az marad az ami eddig?



2014. ápr. 14. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Elöljáróban annyit, hogy ha teheted akkor inkább Win7-et, vagy 8-at rakj a gépre, mert az XP támogatása meg fog szűnni (gyakorlatilag már megszűnt) és nem jön rá semmilyen frissítés majd, az új programok nem fogják támogatni.


Ha újratelepíted és nem raksz fel semmilyen drivert, akkor használhatod a gépet, de nem lesz rajta hang, net, az usb foglalatok nem működnek majd. (Nálam így volt ASUS alaplapnál)

IP címet a szolgáltató adja meg, azt nem lehet változtatni csak úgy, viszont be kell állítani azt is. Amikor megkötöttétek a szerződést az internet-szolgáltatóval, lehet hogy adtak egy papírt amin le van írva hogyan kell megcsinálni. Annak nézz utána.

2014. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem elég jó a gépem win7-re ezért is akarok xp-t meg az is van rajta.Hát netet elég régen köttettük be és nem hiszem hogy megvan már valamilyen papír is.

Te nem tudnád elmondani hogy kell beállítani?

2014. ápr. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!