Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gépem baja? (Adobe...

Mi lehet a gépem baja? (Adobe flash)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mostanában mi van a gépemmel. A képek el vannak csúszva és az egyik felük világosabb/sötétebb, a facebook videókat nem játsza le csak kb 15 másodpercig. Először azt mondták nekem, hogy adobe flash-t frissítsem. Ugyebár, amikor az adobe flash 13 at akarom leszedni akkor automatikusan kiválasztja, hogy milyen gép, böngésző stb. Jó letöltöttem a filet és akkor ez az ablak jön ki mindig:

[link] . Egyszerűen sejtelmem sincs hogy mi baja van a gépemmel. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.

Skype:solttamas1998 (ha esetleg team Viwerezni kéne) Megjegyzés: Nem találtam 32 bites adobe flash-t



2014. ápr. 15. 16:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!