Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tavolitsak el egy...

Alex marko kérdése:

Hogyan tavolitsak el egy program maradvanyt?

Figyelt kérdés
van egy programom a spy hunter lemezen betettem a dvd leolvasoba el inditottam le futtatam aztam elzarodot a gep kinyilt torolt ok kivettem a lemezt es legkozelebb megint elinditottam a gepet es megint a spy hunter nek a torloje jott be be mentem a windows ba a prefetchbe de ortt nem leltem adtam keresest az sem leli akkor hol keressem meg

2014. ápr. 15. 18:43
 1/3 CspCsj ***** válasza:
Ha a Vezérlőpult -> Programok telepítése/törlése listából eltávolítottad és nem tűnt el akkor a gyártó azt ajánlja hogy telepítsd újra és utána távolítsd el.
2014. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem ertettd a kerdest meg egyszer a spy hunter 4 nevu programrrol van szo en lemezrol inditoottam es miutan befejezte hagyott hatra valami t ezt akarnam eltuntetni

nincs telepitve a gepre a progam

2014. ápr. 17. 19:12
 3/3 CspCsj ***** válasza:

A bekapcsoláskor induló programok listáját a Futtatás: msconfig programon keresztül is eléred, az Automatikus indítás fülön (win8-ban a Feladatkezelőbe került át, Futtatás: taskmgr)

Vedd ki a pipát az elől amit nem szeretnél futtatni, vagy az egyik oszlopban megadja melyik mappában, milyen fájlnéven szerepel a program és töröld kézzel.

A következő indításkor figyelmeztető üzenetet kapsz, hogy megváltozott a rendszerindítás, tegyél egy pipát az üzenet alatti helyre és többet nem jelenik meg, egyébként ezután mindig meg fog jelenni az üzenet.

2014. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!