Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 Pro vagy Windows...

Windows 8.1 Pro vagy Windows 8.1 AIO?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a kettő között?

2014. ápr. 15. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az AIO az "All In One" rövidítése, ami annyit tesz, hogy egy korongra az összes verziót feltették, telepítésnél tudod kiválasztani, hogy melyiket szeretnéd.
2014. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy az AIO-ban benne van az összes verzió, telepítéskor kiválaszthatod, hogy melyiket szeretnéd telepíteni.
2014. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 P.O.C. ***** válasza:
100%

A Windows 8.1 AIO hivatalosan nem létezik. Valami kalóz tákolmány lehet, az AIO valószínűleg azt jelenti All In One, vagyis az összes változatot megtalálod benne, és telepítéskor kell kiválasztanod melyik menjen fel.

Részemről én nem ajánlom ezeket a taknyolt verziókat, biztonsági okokból se.


Ez egyes verziók összehasonlító táblázatát megtalálhatod Google barátoddal.

Gyengébbek kedvéért itt van egy pár a sok találatból:

[link]

[link]

2014. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. ápr. 15. 19:37
 5/14 A kérdező kommentje:
és a Windows 8 Enterprise? az mit takar? A Pro a legjobb?
2014. ápr. 15. 19:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak hogy képben legyél: én egy Win7 SP1 AIO-ból telepítettem fel a lányomnak a laptopjára egy 64 bites Win 7 Ultimate-t 2012 decemberében. Azóta is gond nélkül fut.
2014. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legtöbbet az Enterprise tudja, az én gépemen egy ilyen fut (64 bites).
2014. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Illetve az én gépemen nem Win 8 Enterprise, hanem Win 8.1 Enterprise fut (amióta megjelent a 8.1).
2014. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor az Enterprise-t telepítem fel!
2014. ápr. 15. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, miért kell a "legjobbat" felraknod. Egy átlagfelhasználónak egy Home verzió is megfelel (illetve ugye 8-ból/8.1-ből a sima, nem Pro/Enterprise). Vagy talán domainbe akarod léptetni a Windowst, csoportházirendet akarsz alkalmazni, bitlockerrel akarod titkosítani a merevlemezt? Játszani, netezni, videókat nézni egy otthoni verzió is tökéletesen megfelel - nem véletlenül találták őket így ki. Aztán meg megy a Windows "tweakelés", hogy kikapcsold a szükségtelen szolgáltatásokat...:)
2014. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!