Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FarCry3 miért akad minimumon?

FarCry3 miért akad minimumon?

Figyelt kérdés

Alaplap: gigabyte ga-945pl-s3p

CPU: Intel core 2 duo E8400 3GHz

VGA: SAPPHIRE R7 250 1GB GDDR5 WITH BOOST(nem maxon megy a alaplap miatt: 13000MHz)

RAM: 4db 1gigás Kingmax 800Mhz-s ram

Táp: FSP 350W 350-60APN Active PFC 80+



2014. ápr. 15. 19:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
És + mennyit kellene még rá tenni a "jó" géphez?
2014. ápr. 15. 20:56
 22/28 anonim ***** válasza:

Hát... kompromisszumkötős de még élvezhető gép:

100.000-120.000 forint körül


Átlagos,legtöbb új játékban köz./magas grafikás gép FullHD vagy biztos magas beállításokhoz HD-ban:

125.000-150.000 körül


140.000 forint alatt nem érdemes venni Inteles konfigot csak ha ez ember hamarosan óhajt rajta cserélni valami (ugyebár Intelen könnyebb a Haswell platform miatt míg az AMDnél jobb proci cserénél szinte mindig új alaplap is kell)

Szóval én AMD ajánlok ha minél olcsóbban húznád ki..

(Mivel jobb ár/teljesítményű az AMD az Intelnél és az AMD Radeon az Nvidiánál)

Magas illetve Ultra beállításokhoz gépet összehozni:

160.000-230.000 forint

(230.000ért jól összerakott konfig és nem aránytalan cuccokból Ultrán visz mindent FullHDban)

Viszont 160.000-170.000Ft fölött szigorúan Inteles konfig ajánlott :)

2014. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Én használtan szeretnék akkor AMD-s konfigot amin megy 1-2(Bf3-ig min) közepesen. Vagy ajánlj egyet és gyűjtök rá :)(persze max 130ért.)
2014. ápr. 15. 21:10
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld... szerintem 140.000ért,ha hozzá tudnál még rakni még 10.000 forintot,korrekt konfigot kapsz,használtat nem ajánlott venni több okból is:

1. Garanciák általában rövidek vagy már le is jártak

2. Nem tudod hogy húzták-e a procit és mennyire,ezáltal nem tudod hogy hamar meg fog-e halni

3. Az is elképzelhető hogy húzták a videókártyát mivel erre is van lehetőség és ez is károsíthatja a hardwaret

4. Nem tudod személyre szabni,általában nem tudod minden egyes alkatrészt ami nagy különbséget tehet (pl. 300W-s Codegen vagy egy XFX 550W mivel ezt nem osztják meg,) és további csalódások illetve átverések fordulhatnak elő,amit lássuk be,a mai Magyarországon elég valósznű...

Ezalatt pl. egy márkásabb/tartósabb Dual-Channelt támogató ram helyett van benne egy noname Ram, aminek örülsz ha nem sül ki két éven belül...

Én azt mondom hogy vegyél újat,rakj fel egy kérdést,kérd meg hogy PCX-ről rakjanak össze XXX.XXX forintért egy gépet 4GB rammal és vegyél bele pár hónapon belül még 4GB ugyan olyan ramot vagy esetleg úgy tedd fel hogy 8GB de ilyenkor meg mástól veszed el a pénz (ezalatt értek pl. egy videókáryát vagy procit)

2014. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Azt mondod AMD gépet hozzak össze de ahoz CPU hűtő kellene +ba?
2014. ápr. 15. 21:26
 26/28 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem tervezed húzni a procit,azért hogy egy bivalyerős videókártyát kihajtson (és ezáltal megrövidítse a saját életét még egy jobb CPU Cooler mellett is) akkor nem.

Akkor vegyél ha neked hangosnak bizonyulna vagy nem tetszene neked a hőmérséklet (amúgy a gyári hűtő pont eléggé hűti hogy ne legyen problémás,viszont ezért cserébe max termelés alatt nem lesz 'túl halk'... mivel ugyebár legtöbbször gyári hűtőt is adnak hozzá,ami pont elég és elfér a legtöbb házban) akkor vehetsz,de hónapokat is ráér amennyiben annyira nem zavar...

Annyit kell tudni hogy a legtöbb behemót szuperhűtő elég nagy így nagy,széles ház kell hozzá...

2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Engem teljesítmény érdekel csak (persze ha zeng ha ház akkor zavar de amúgy nem) akkor egy AMD konfigot kel össze raknom.
2014. ápr. 15. 21:37
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha többet akarsz a pénzedért akkor AMD,egészen addig a pénzhatárig amennyit mondtam,de mivel te az alatt vagy feltétlenül AMD,ha majd húzni szeretnéd a procit,kell hozzá egy jó alaplap és egy jó hűtő ami megint csak pénz,szóval úgy tedd fel a kérdést ahogy te jónak látod...

Én azt mondom hogy tuningos procis konfigot kérj 4 giga rammal és írd be hogy venti és merevlemez,illetve ha az új 'piros' házadat használnád akkor azt is írd bele hogy R9 270X Toxicnak nem lenne hely és ház se kell...


Szóval,ha olcsón akarod kihúzni és később kicsit tuningolni:

4giga ram

proci

alaplap

táp

videókártya

Konfigot kérj 140.000ért,és még annyit hogy 140.000 forintért ebből a 4-ből egész jót kapsz,mivel 150.000 körül raknak össze egy átlagos 'gamer' gépet házzal és merevlemezzel együtt (illetve elég gyakran még hűtőt is kérnek hozzá) :)


Először is,mihamarabb bővítsd majd a ramod 8GB-ra majd ha lesz rá pénz és tuningolható procid meg 'tuning' lapod lesz akkor egy hűtőt veszel hozzá (a hűtőről majd,akkortájt tegyél fel egy kérdést)

2014. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!