Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki használ Google Play-t?...

Viktor123 kérdése:

Ki használ Google Play-t? Lenne pár kérdésem hozzá! Jelentkezzetek.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki nem aki android platformmal rendelkezik?
2014. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olvastam a Google Play ismertetőjében, hogy két lehetőség alapján lehet feltölteni alkalmazást (Az én esetemben játék). Az egyik a fizetős, a másik meg az ingyenes. Ha kérnék pénzt az alkalmazásomért, akkor kell valami fizetési számlát nyitni, és a fizetésfeldolgozóval kell kapcsolatba lépni. Ha pedig ingyenesen szeretném felrakni, akkor ebben az esetben nem kell.


Én az utóbbit választanám. A kérdésem pedig a következő: Ha ingyenesen rakom fel, de a későbbiekben, ha elterjed a játékom, és lennének hirdetők, akik pénzt fizetnek a hirdetésért nekem, akkor melyik kategóriába kell sorolnom a játékom? Fizetős, vagy ingyenes? Vagy kell csinálni fizetési számlát, vagy sem?

2014. ápr. 17. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is ingyenes besorolást kap a játék,csak akkor már tényleg kell egy számla amire fizetnek a megbízóid neked,hogy tele spammolod ajátékot...
2014. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor nekem a Google Play-en kívül kell lebonyolítanom ezt a megbízóimmal, hogy melyik számlára fizessenek stb?!
2014. ápr. 17. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a google fog neked fizetni. Miért nem hozzájuk fordulsz? Nekem ez lenne az egyértelmű.
2014. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!