Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Hp 630-as nootebookomra frissen telepítettem win7 már többször is több verziót is megprobaltam , de mindegyiknél ugyan az probléma hogy a win nem tölt be csak folyamatosan újra indul kivéve a win7 starter esetében mert ott betolt de pl. A homenal már nem mindent ugy csináltam ahogy kell valaszokat előre is köszönöm

2014. ápr. 17. 11:10
 1/6 Tengor ***** válasza:
Live oprendszerről futtass egy HDSentinelt és nézd meg a HDD kondícióját, SMART adatait!
2014. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú-hú ez nekem nagyon kínai .De azért köszi
2014. ápr. 17. 11:17
 3/6 Tengor ***** válasza:
Akkor vidd szakihoz a gépet!
2014. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg amikor a telepítés utolsó fázisában tartok akkor bedob egy fekete ablakot szöveggel és utána valamikor újra indul amikor már jónak kéne lennie mindennek de csak a végtelenségig újraindulgat. Viszont az esc.p gomb sűrű nyomogatásával behozok egy piros (bios szerű)lapo és onnan viszont tudom indítani a wint és be is tölt de ez így nem az igazi .
2014. ápr. 17. 11:25
 5/6 Tengor ***** válasza:
Simán lehet HDD hiba is, persze te, mint írtad nem tudod ellenőrizni. Persze magától sem fog megoldódni.
2014. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném ,hogy HDD hiba lenne mert akkor a win7 startert se töltötte volna be szerintem a telepítő dvd vel lehet a gond
2014. ápr. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!