Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DownloadHelper segítségével...

DownloadHelper segítségével letöltöttem egy videót de miért nem indul el?

Figyelt kérdés

Indavideóról töltöttem le egy 43 perces videót. Mikor megnyitom akkor a lejátszó mindig a Stop gombra vált.

Más videót meg simán elindít de ezt nem.



2014. ápr. 17. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szakadt meg a letöltés.? Milyen formátumban van.? Lehet hogy a lejátszód nem ismeri mondjuk az flv formátumot, valami ilyesmi lehet.
2014. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindig egy 229 MB videó fájlt tölt le de nem indul el...
2014. ápr. 17. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, csak azt mond meg hogy mivel próbálod lejátszani és milyen formátumban van. MP4, flv, AVI.? Mert pl ha Media playerrel próbálsz lejátszani egy flv fájt de nincs hozzá kodek akkor nem fogja lejátszani.


Ilyenkor vagy letöltesz hozzá kodeket vagy átkonvertálod mondjuk MP4-be. vagy letöltöd a VLC media player-t mert az lejátssza.

2014. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mp4 formátum és Media Plyar Classic akarnám lejátszani. Windowa media player meg nem is engedi
2014. ápr. 17. 13:17
 5/7 A kérdező kommentje:
jó hogy írtad a VLC mert leszedtem és társítottam is hozzá a videót és príma :)
2014. ápr. 17. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

:) akkor örülök mert kifogytam az ötletekből :)

hali

2014. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen ment a zöld kéz :)
2014. ápr. 17. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!