Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamachi2, a "Hamachi kiszolgál...

Hamachi2, a "Hamachi kiszolgáló elutasította a belépési kérését" ez mi?

Figyelt kérdés
Régen 2 éve használtam egy akkor még új verzióját ennek, akkor működött, és jól futott, de most frissítettem, mert mindenki friddítette az ismerőseim közül és úgy nézett ki a helyzet, hogy megint használnom kellett volna, d ezt a fránya üzenetet dobta elém, ahelyett hogy onlinera lépett volna, aztán, eljutottam addig, hogy megtaláltam a saját gépemet a regisztrált nemtommin, és oda volt írva h "lejárt" holott tudtommal ingyenes verziót használtam, na akko ez most mi?
2009. dec. 21. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Rendszer-visszaállítás a frissítés előtti időpontra, és a probléma meg van oldva. (az amit használtál az egy régebbi, emiatt ingyenes verzió volt, a frissített egy új ami már fizetős, ennyi)
2009. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!