Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltöm a windows 7...

Hilda-1 kérdése:

Ha letöltöm a windows 7 programot akkor a képek, dokumentumok elvesznek a gépemről?

Figyelt kérdés
Netről töltöm le.Egyáltalán jó-e az hogy netről töltöm le?

2014. ápr. 17. 17:23
 1/5 anonim válasza:
Ha letöltöd akkor semmiképpen. Viszont ha telepíted akkor válaszd ki a fájlok megtartása opciót.
2014. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A windows 7 nem program, hanem operációs rendszer. Mivel telepítéskor formázod a C maghajtót/partíciót, ezért az ott lévő dokumentumok, képek stb. törlődnek, ezért csinálj biztonsági mentést. Ha netről szeded le, figyelj arra, hogy ne buheráltat, hanem eredeti MSDN lemezképfájl másolatot tölts le.
2014. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Attól függ honnan szedted le.

Nem ajánlott törtet használni, de egy jó loaderrel minden megoldható:D Ha például Ncore vagy más ellenőrzött megbízható helyről van, és a címe nem "....Edition" tehát nem buherált verzió, akkor használható is lehet. Mert az olyanok vírusosak is lehetnek, nem stabilak stb...

A telepítés két módon történhet, "tiszta" telepítésnél amikor a telepítőben az "Egyéni" fült választod és a partíciót (C) amin a windows van formázod vagyis letörölsz róla mindent akkor igen elvesznek a dokumentumok, de ha a D-n vannak és a C-t formázod amin a windows van akkor nem vesznek el. A másik amit még nem próbáltam az a Frissítés amikor felrakja a win7-et és minden programod meg dolgodat átmásolja. Tiszta telepítést ajánlom én mindig úgy csinálom.

2014. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 17. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Telepítés leírása és letöltés: [link]
2014. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!